WYSPA PIRATÓW

CZYLI PARK REKREACYJNY NENUFAR KOŁO KOŚCIANA


Na terenie parku znajduje się wiele atrakcji, takich jak: makiety znanych budowli świata np.Wieży Eiffla, Big Benaatrakcyjny plac zabaw dla dzieci, bar, sprzęty pływające (łodzie, kajaki, tratwy), z których korzystanie jest wliczone w cenę biletu, stanowiska piknikowe, grille, miejsca przeznaczone do rozpalenia ogniska, leżaki (możliwość wypożyczenia poduszek na leżaki), "Atlantyda"- wodny plac zabaw, "Świat bajek" oraz stanowiska dla wędkarzy. Odbywają się tutaj specjalne programy rozrywkowe dla dzieci, prowadzone przez specjane grupy animatorów.


Program rozrywkowy "Z piratami dookoła świata"

Celem programu jest odnalezienie skarbu przez dzieci. W poszkiwaniach pomagają im Piraci, Karaibki oraz Indianie.Wskazówki rozmieszczone są przy miniaturach znanych budowli z całego świata. Część trasy młodzi poszukiwacze pokonują na tratwach

Podczas trwania programu opiekę nad dziećmi przejmuja poszczególne grupy animatorów, a opiekunowie grup mogą korzystać z infrastruktury parku.

DODATKOWO:
- istnieje możliwość zakupu zupy dla dzieci
- można nabyć płytę ze zdjęciami z całego programu (20zł)
- podczas plywania tratwami dzieci ubrane są w kamizelki asekuracyjne
- kawa, herbata dla opiekunów grup - bezpłatnie;
- rozpalenie ogniska dla grup - bezpłatnie
- dzieci w ramach programu otrzymują lody i słodycze


Program rozrywkowy "Gdzie jest Święty Mikołaj?"

Gospodyni przeprowadza eksperyment mający na sprowadzenie Świętego Mikołaj wcześniej niż w wieczór wigilijny i prosi dzieci o pomoc. W wykonywaniu szeregu zadań pomagają goście zaproszeni przez Gosposię, czyli Góral i Królowa ze swoimi przyjaciółmi. Dzieci malują pierniki, ubierają choinki, śpiewają kolędy ale Mikołaj nie przychodzi, wiec wypływają tratwami (ok. 20 minut), żeby go odnależć w jego siedzibie. Wracają z Mikołajem, który rozdaje im prezenty i wraz z nimi piecze kiełbaski przy ognisku.

DODATKOWO:
- możliwość zakupienia płyty ze zdjęciami
- w cenie biletu dzieci dostają piernika, kiełbaskę i prezent gwiazdkowy
- kawa, herbata dla opiekunów grup bezpłatnie

Cena: 70 zł

 

Cena zawiera: transport, opiekę pilota, ubezpieczenie NNW, usługę miejscowego przewodnika, bilet wstępu

 

KONKURS Z NAGRODAMI!